MIMORIADNE SPRÁVY: Bratislavský nočný klub zatvorený pre zabíjanie zákazníkov a predaj ako mäso

Polícia v Bratislave odstavila nočný klub Afro 77 Nightclub v Bratislave po tom, čo vyšetrovanie odhalilo, že majiteľ zabil zákazníkov zariadenia a slúžil ostatným ako mäso.

Polícia vo svojom vyhlásení uviedla, že konali rýchlo na tip-off a vyhľadávanie v klube odhalilo ľudské časti uchovávané v mrazničkách.

Nočný klub Afro 77, v zahraničnom vlastníctve, začal svoju činnosť vo februári 2019.

Vyhlásenie dodalo, že vlastník zariadenia bol zatknutý a ďalší traja ľudia, ktorí sú považovaní za spolupáchateľov, sú vo všeobecnosti.

“Existuje viac ľudí, ktorých sa to týka, a ako by bolo viac informácií, vrátane mien, oznámených médiám v stanovenom čase”, prečítalo toto vyhlásenie.

Naši reportéri zistili, že polícia rozšírila vyhľadávanie na niekoľko klubov a populárnych stravovacích zariadení, pretože hlavný podozrivý má v meste niekoľko investícií.

Vyhlásenie ubezpečilo širokú verejnosť, že situácia bola odkrytá, a ako títo patroni môžu pokračovať v povýšení iných klubov a nahlásiť polícii niečo podozrivé.

Vyhlásenie pokračovalo v uvítaní oznamovateľov a prisľúbilo sa, že skryjú svoju identitu a zabezpečia pre ne maximálnu bezpečnosť.

Loading...